Харьковское шоссе 50,

г. Киев, Украина

02160

+38(098)682-39-69

 

Відновлення репродуктивного здоров'я
Відновлення репродуктивного здоров'я
Знешкоджує загрозу. Зберігає життя.
Знешкоджує загрозу. Зберігає життя.
Главная   -  Статьи  -   Гинекология и урология (бесплодие, воспалительные заболевания)  -   Застосування препарату Пропес у комплексному лікуванні деяких інфекції сечостатевої системи у хворих, що мають імунну недостатність І ступеню.

Застосування препарату Пропес у комплексному лікуванні деяких інфекції сечостатевої системи у хворих, що мають імунну недостатність І ступеню.

П.В. Федорич. Українська військово-медична академія, м. Київ, Україна.

Резюме. Інфекції, які передаються переважно статевим шляхом, займають одне з провідних місць в сучасній практиці лікарів-дерматовенерологів. Порушення з боку імунної системи людини є однією з підстав їх розвитку та причин невдалого лікування. На сучасному етапі найбільш розповсюдженими інфекційними захворюваннями сечостатевої системи є хламідіоз, мікоплазмоз, трихомоніаз, та бактеріальний вагіноз (жінок).

Мета. Вивчення впливу препарату Пропес на стан імунної системи та ефективність комплексного лікування деяких хронічних інфекцій, що передаються переважно статевим шляхом (хламідіоз, мікоплазмоз, трихомоніаз та бактеріальний вагіноз) у хворих, що мають імунну недостатність І ступеню.

Методи. Полімеразна ланцюгова реакція

Результати. У 29 (90,6%) з 32 досліджуваних пацієнтів, хворих на інфекції, що передаються переважно статевим шляхом, було встановлено І ступінь імунної недостатності. Застосування препарату Пропес призвело до нормалізації середньо статистичних показників імунограми у досліджуваних пацієнтів. Комплексне лікування хворих на хронічні інфекцій, що передаються переважно статевим шляхом із застосуванням препарату Пропес виявилось ефективним у 96,5 %пацієнтів. Його переносимість була доброю.

Висновки. Пропес є високоефективним імунокорегуючим препаратом, який доцільно застосовувати в комплексному лікуванні інфекцій, які передаються переважно статевим шляхом, зокрема викликаних мікробними асоціаціями, що включають збудники сечостатевих хламідіоза, мікоплазмоза, трихомоніаза та бактеріального вагіноза (у жінок), що мають хронічний перебіг на тлі імунної недостатності І ступеню.

самолечение может быть вредным для вашего здоровья